Program anti-aging to milowy krok współczesnego człowieka w odwiecznej wędrówce w poszukiwaniu kamienia filozoficznego oraz eliksiru młodości.

Program rozpoczynamy serią badań i konsultacją lekarską gdzie ustala się zabiegi terapeutyczne oraz dietę.

„Nie potrafimy zatrzymać czasu ale skutecznie opóźniamy procesy starzenia, przyspieszając zwalniający metabolizm. Proponujemy holistyczne potraktowanie naszego organizmu, co jest rzadkością we współczesnej medycynie.”A. Arendarczyk

Program „ANTI-AGING” to program terapeutyczny skierowany na najważniejsze aspekty
naszego zdrowia, łączący dietetykę z najnowszymi osiągnięciami medycyny.
Naczelnym zadaniem medycyny przeciwstarzeniowej jest profilaktyka, która w pojęciu medycyny przeciwstarzeniowej to nie wczesne wykrywanie chorób ale działania zapobiegające ich powstawaniu.

Opracowany przez nas program kierowany jest do ludzi o dużej aktywności zawodowej i intelektualnej, posiadających potrzebę utrzymania lub poprawy wysokiej sprawności umysłowej i fizycznej jak również atrakcyjnego wyglądu zewnętrznego.

Szczegółowa diagnostyka pozwala na wczesne wykrycie procesu zapalnego, zaburzeń autoimmunologicznych, stresu w tym stresu oksydacyjnego, zaburzeń snu, niedoborów witaminowych, zaburzeń gospodarki hormonalnej jak też zaburzeń funkcjonowania całego organizmu tj. zaburzeń metabolizmu.
Pierwsze badania obejmują dokładną analizę czynników ryzyka zapadania na poszczególne choroby, także na poziomie genetycznym.

Oznaczenie poziomu testosteronu, estradiolu, progesteronu, tarczycy, poziom glukozy i insuliny, gospodarka lipidowa, homocysteiny, poziom antyoksydantów we krwi, badanie gęstości kości, ocena masy mięśniowo-tłuszczowej, fizykalne badanie stanu mięśni, ścięgien, stawów całego aparatu ruchu, podstawowe badania z krwi i moczu oraz inne wg. zaleceń lekarza.

Dobra diagnostyka, umiejętne połączenie terapii, uzupełnienie niedoborów witaminowo-minerałowych, właściwie dobrana dieta to najważniejsze kierunki naszego programu.
Kontynuacją działań jest terapia hormonalna oparta na szczegółowych badaniach
optymalnie dostosowana do aktualnych potrzeb organizmu w pełnym zakresie monitorowana przez lekarza.

Na podstawie przeprowadzonych badań dobieramy suplementację wysokiej jakości witamin, antyoksydantów, enzymów i minerałów, podawanych w formie kroplówek, co zapewnia bardzo dobre przyswajanie preparatów.

Program przeciwstarzeniowy to właściwie opracowany dla pacjenta styl życia oparty na indywidualnie dostosowanej diecie oraz aktywności fizycznej…

…prowadzonej pod kontrolą lekarzy i fizjoterapeutów. Zabiegi terapeutyczne to serie zabiegów ONDAMED, HEALITE, ICOONE to najwyższej klasy urządzenia obsługiwane przez certyfikowanych magistrów fizjoterapii.

Medycyna przeciwstarzeniowa nie tylko wydłuża czas życia, ale znakomicie podnosi jego jakość

Umów się na wizytę i przekonaj się sam