Aboslwent wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale fizjoterapii.
Specjalizuje się w terapii manualnej:

  • Terapia Manualna w modelu holistycznym dr Andrzeja Rakowskiego – specjalizacja w dziedzinie fizjoterapii zajmującej się manualnym badaniem i leczeniem pacjentów z zaburzeniami czynnościowymi i przeciążeniowymi w obrębie narządu ruchu. METODA TERAPII O CAŁOŚCIOWYM PODEJŚCIU DO CZŁOWIEKA, gdzie przyczyn dolegliwości poszukuje się za pomocą specjalistycznych testów, następnie poddaje się je terapii przy użyciu celowanych technik zabiegowych.
  • Koncepcji Prorioceptive Neuromuscular Facilitation – znana i UZNANA NA ŚWIECIE KONCEPCJA stosowana w terapii pacjentów z zaburzeniami w obrębie układu kostno-stawowego, mięśniowego i nerwowego. Jest to kompleksowa terapia oparta o wiedzę i osiągnięcia z dziedziny neurofizjologii. Z powodzeniem stosowana w ortopedii, pediatrii, chorobach nerwowo-mięśniowych, wadach postawy czy skoliozach.
  • Plastrowanie dynamiczne – Kinesiology Taping – łączy w sobie medycynę klasyczną z naturalnymi procesami leczenia organizmu. Metoda terapeutyczna polegająca na aplikowaniu na ciało, w ściśle określony sposób, nierozciągliwej lub elastycznej taśmy w postaci wyciętych przez terapeutę plastrów. Zastosowanie znajduje ona nie tylko w medycynie sportowej w przypadku wystąpienia kontuzji lub przeciążenia – wykorzystuje się ją także szeroko w ortopedii i rehabilitacji.
  • Certyfikowany terapeuta systemu HEALITE II (najnowsza generacja biostymulatorów LED) niezwyle skuteczna w leczeniu wszelkiego rodzaju stanów zapalnych, redukcji bólu oraz w dermatologii.