Kosmetologia to powszechna dziedzina nauk paramedycznych. Wiąże się ona z edukacją pacjentów oraz ich świadomością tego co organizm potrzebuje

Kosmetologia łączy ze sobą nie tylko podstawową pielęgnację i upiększanie skóry, ale również obejmuje wiadomości z zakresu klinicznych nauk medycznych: anatomii, histologii, fizjologii, biochemii, chemii kosmetycznej, dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, onkologii, promocji zdrowia, endokrynologii, oraz dietetyki.

Zaufaj naszym wykwalifikowanym specjalistom. Podstawowa domowa pielęgnacja, to tylko 30% ingerencji w potrzeby naszej skóry

Kosmetolog zajmuje się upiększaniem, niwelowaniem zmian, profilaktyką mającą na celu opóźnienie oznak starzenia, ochroną skóry oraz dbaniem o zdrowy styl życia bez nadmiaru innych używek, promocją zdrowia – zachęcając do badań profilaktycznych w kierunku nowotworów złośliwych, walki z nadwagą i otyłością, czy zespołami depresyjnymi.

Po dokładnej konsultacji z kosmetologiem, rozpoznaniem potrzeb skóry i wykluczeniem wszelkich przeciwwskazań, dobierany jest odpowiedni program pielęgnacyjny.
Klient otrzymuje również instrukcję odnośnie pielęgnacji domowej.

W programie przewidziano także ampułki witaminowe do wcierania w skórę i ampułki witaminowe do picia.

Specjalnie dobrana przez dr Agnieszkę Arendarczyk dieta wpływa na witalność oraz zdrowie skóry.
Dieta jest tak skomponowana, że produkty stymulują odnowę skóry.