ONDAMED to w pełni bezpieczna i skuteczna terapia leczenia pulsującym polem elektromagnetycznym potwierdzona najwyższej klasy certyfikatami bezpieczeństwa i skuteczności FDA (USA) oraz Unii Europejskiej.

Niedobory i zaburzenia energetyczne ciała odpowiadają za większość schorzeń. Przemiana materii, transport składników odżywczych, obieg informacji przekazywanych przez neurony są to procesy wspomagane siłami elektromagnetycznymi.

Naukowcy pracowali nad urządzeniem, które uzupełni niedobory energii – tak właśnie działa ONDAMED.

ONDAMED reguluje, regeneruje i wzmacnia organizm.

Wszystkie zabiegi wspomagają wchłanianie substancji do komórek i natlenienie komórek (zwiększają obrót tlenowy) . Powoduje to zwiększenie witalności i zasobów sił życiowych, pobudzenie procesów samoleczenia, regeneracji komórek i tkanek, pobudzenie odporności, poprawę ukrwienia, wzrost natlenienia komórek i krwi, doprowadzenie natlenowanej krwi do przestrzeni międzykomórkowych i podniesienie obniżonych napięć na błonach komórkowych.

To doskonałe uzupełnienie konwencjonalnych terapii działa na poziomie molekularnym, a więc tam, gdzie pojawiają się przyczyny wszelkich chorób i niesprawności.
Jak działa ONDAMED

Pulsujące pola elektromagnetyczne niskiej częstotliwości, poprzez wywoływanie w tkance łącznej mikroprądów, działają na nią pobudzająco. ONDAMED dzięki swojej stymulacji falami elektromagnetycznymi tworzy w chorej tkance rezonans.

Badania potwierdziły pozytywną reakcję tkanek na działanie pulsujących pól o niskiej częstotliwości. Działanie to ukształtowane jest indywidualnie w przypadku każdego pacjenta.

Terapia ONDAMED stosowana jest zarówno w przypadkach bolesnych urazów, jak i chronicznych zaburzeń, np. stresu. Jeśli cierpisz na: stres i zaburzenia snu, brak koncentracji, obrzęki, urazy kości i tkanek miękkich – możesz pozbyć się tych wszystkich problemów za pomocą jednego urządzenia – ONDAMED.
Ponad 160 programów terapeutycznych ONDAMED to opracowane przez naszych specjalistów programy:

– Odchudzające
– Detoksykacjyjne
– Anti-agingowe
– Antycukrowe
– Antynikotynowe

Dzięki temu efekty działania ONDAMED są długotrwałe i skuteczne.

Nasz zespół zapewni specjalistyczną diagnostykę oraz terapię indywidualnie dopasowaną do potrzeb.
ONDAMED to niespotykana swoboda doboru ustawień parametrów urządzenia, pozwalająca na skuteczniejsze leczenie:

– Chorób kości i stawów
– Stanów przewlekłego zmęczenia
– Zaburzeń metabolicznych
– Nadciśnienia
– Niedociśnienia tętniczego
– Osteoporozy
– Stanów spastycznych, poudarowych

ONDAMED wpływa na przyczyny schorzeń, a nie na objawy.